Ciciforum-Youtube,ktunnel,yotube watch,you,tube, youtube,izlesene,izlesene.com,msn,programları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ciciforum-Youtube,ktunnel,yotube watch,you,tube, youtube,izlesene,izlesene.com,msn,programları

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum

2 posters
YazarMesaj
blackmania
yönetici
yönetici
blackmania

Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum Empty
MesajKonu: Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum   Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 11:17 am

Hostes Merve Y., 2 yıllık kocası Volkan Y.’nin şiddet uyguladığını, çalışmadığını ve çocuğuna sahip çıkmadığı öne sürerek boşanma davası açtı.
Volkan Y. ise, ’eşinin kendisinden habersiz göğüs estetiği yaptırması’yla boşanma noktasına geldiklerini belirterek, Ankara 10. Aile Mahkemesi’ndeki davanın dünkü duruşmasında şunları söyledi:
Boy, kilo takıntısı vardıMeme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum 5773229

"Karımın boy ve kilo takıntısı vardı. Sırf boyu uzun gözüksün diye ayakkabılarının altına yükseltici koyuyordu. Hamileyken bile ’Kilo alırım’ korkusuyla doğru düzgün beslenmedi. Üç gün greyfurtla beslendi. Bu evliliğin bitmesinin tek nedeni, karımın benden habersiz göğüs estetiği yaptırmasıdır. Bir namusum, şerefim var; bunu kabul edemedim. Takıntılarından kurtulsun diye sadece bacaklarından yağ aldırmasına izin vermiştim. Hastaneye ziyaretine gittim. Bir baktım ki göğüslerine de estetik yaptırmış. Tabii bu olay beni çok sinirlendirdi. O günden beri aramızda geçimsizlik baş gösterdi. En son yaşadığımız tartışmadan dolayı ayrı evlerde yaşıyoruz, eşim ve ailesi bana çocuğumu göstermiyorlar."

Eve bağlamak istedim

Eşinin iddialarını yalanlayan Merve Y. ise şunları söyledi: "İlişkimizin bitmesinin sebebi kocamın işsiz oluşudur. Evden ayrılmadan 2 ay önce işe girdi. O tarihte de zaten küstük, altı aydır ayrı yataklarda yatıyoruz. Normal bir ilişkimiz yoktu. Ben kocamı eve bağlamak için estetik ameliyat olmaya karar verdim. Kendisinin de haberi vardı. Beni hastaneye kendisi götürdü. Benim vücudumla ilgili bir problemim yoktur. Kocam bana şiddet uyguladı. Bir defasında silah çekip kafama dayadı. Kendimi zor kurtardım. Karakola gidip şikáyette bulundum, hakkında dava açıldı." Duruşma ertelendi.
https://ciciforum.yetkin-forum.com
mEtAllİq sHeY+An xD
admin
admin
mEtAllİq sHeY+An xD

MesajKonu: Geri: Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum   Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 11:22 am

böle bişede ne denirki şmdi Question Rolling Eyes
blackmania
yönetici
yönetici
blackmania

MesajKonu: Geri: Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum   Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 11:27 am

bilmm
mEtAllİq sHeY+An xD
admin
admin
mEtAllİq sHeY+An xD

MesajKonu: Geri: Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum   Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 11:30 am

bişeide bil ous yha bişeide bil yhne Very Happy:D
blackmania
yönetici
yönetici
blackmania

MesajKonu: Geri: Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum   Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 12:33 pm

okişh:(
mEtAllİq sHeY+An xD
admin
admin
mEtAllİq sHeY+An xD

MesajKonu: Geri: Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum   Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 12:39 pm

ayyhhh üsülrmşte üslme yha şaqa yaptm Crying or Very sad

Meme estetiği yaptırdığı için karımdan boşanmak istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-