Ciciforum-Youtube,ktunnel,yotube watch,you,tube, youtube,izlesene,izlesene.com,msn,programları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ciciforum-Youtube,ktunnel,yotube watch,you,tube, youtube,izlesene,izlesene.com,msn,programları

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Haç Işaretinin Esrarengiz Anlami

YazarMesaj
blackmania
yönetici
yönetici
blackmania

Haç Işaretinin Esrarengiz Anlami Empty
MesajKonu: Haç Işaretinin Esrarengiz Anlami   Haç Işaretinin Esrarengiz Anlami Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 11:34 am

Hepimizin bildiği gibi hristiyanların kutsal işareti haç işaretidir peki neden haç işareti??

Hz. Meryem Allah (cc) emriyle hamile kalmıştır hiçbir erkek eline elini sürmemiştir ama halk ,Hz. Meryeme inanmamıştır onun kötü kadın olduğu söylemiştir iftira atmışlardır ama Allah Hz. Meryem e kesinlikle onlara birşey anlatmayacığı konusunda uyarır..
Günler geçer ve Hz. Meryem çocugunu dogurur halk onu beklemektedir.Allahtan bir vahiy inerek Hz. Meryemin korkmadan oı kalabalıga gitmesini söyler Hz. Meryem de aynısını yapar ve kucagında cocugu halka doğru yaklaşır.Kalabalığın arasından yürümeye başlar ama yolun etrafını saran halk Hz. Meryem e taş atmaya ve hakaret etmeye başlarlar Hz. Meryem yürümeye devam eder ve önünü kesen din adamlarının önünde durur artık yapacak hiçbişeyi yoktur konşmasıda yasaktır.Konuşması yasak oldugu icin elleriyle o unutulmaz hareketleri yapmayı başlar.İlk önce elini sol omzuna götürür sonra sağ omzuna götürür sonra karnına götürür en son olarakta alnına götürür.Yani solumdaki ve sağımdaki melekler sahidim olsunki bu kucagımdaki cocuk anlımın yazısıdır demeye calısır halk bunu çözmeye calısırken birden Hz. Meryem in kucağındaki daha yeni dogmus bebek konusmaya baslar ve şu sözleri sözler.Ben Allah tarafından dünyaya getirildim ve onun elçisiyim size peygamber olarak gönderildim bana inanın şüphesiz Allah herşeyin yaratıcısıdır...

Bir anda ortalıgı sessizlik kaplamıştır herkes dehşete kapılmıştır elleri kolları titremektedir din adamlarının hepsinin dizleri dahi tutmaz yere düşer hepsi korkudan ne yapacaklarını bilemezler.O sözleri yapan bebeğin ismi ise Hz İsa dır...

Evet arkadaşlar haç işareti meselesi buradan çıkmaktadır bilgilerinize...
https://ciciforum.yetkin-forum.com

Haç Işaretinin Esrarengiz Anlami
1 sayfadaki 1 sayfası