Ciciforum-Youtube,ktunnel,yotube watch,you,tube, youtube,izlesene,izlesene.com,msn,programları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ciciforum-Youtube,ktunnel,yotube watch,you,tube, youtube,izlesene,izlesene.com,msn,programları

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L

4 posters
YazarMesaj
blackmania
yönetici
yönetici
blackmania

Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L Empty
MesajKonu: Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L   Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 2:18 am

--------------------------------------------------------------------------------

KUTUP AYISI

Yavru kutup ayisi babasinin yanina gelip sormus
-Baba ben gercekten kutup ayisi miyim?
-Elbette yavrum nereden cikardin bunu?
-Allah Allah?!.. deyip gitmis yavru ayi.
Bu sefer annesinin yanina gitmis ve sormus,
-Anne ben gercekten kutup ayisi miyim?
-Tabii evladim kutup ayisisin.
-Yani sen babami hic aldatmadin degil mi, ben gercekten babamin ogluyum.
-O ne bicim soz, baban duymasin ikimizi de oldurur.
yine Allah Allah?!.. deyip, yeniden babasinin yanina gitmis yavru ayi.
bir daha sormus yaa baba Allah askina doru sole bak beni evlatlik falan
almadiniz degil mi? yani ben sizin oz oglunuzum.
Baba dayanamamis artik oglum sen manyak misin dedim ya sana bizim
oglumuzsun diye, hem sen neden ikide birde soruyorsun ki bunu?
yavru ayi:

-Donuyorum anasini satayim donuyoruuuum yaaaa...
https://ciciforum.yetkin-forum.com
mEtAllİq sHeY+An xD
admin
admin
mEtAllİq sHeY+An xD

MesajKonu: Geri: Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L   Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 3:59 am

Uluslararası cerrahlar konferansı bittikten sonra bir Amerikalı, bir İngiliz bir de Türk cerrah beraber bir şeyler içmeye giderler.
İngiliz başlar anlatmaya:

*Geçen gün bir iş kazası geçirmiş birini getirdiler. Adam presin içine sıkışmış. Sadece sol küçük parmağı vardı. Bizim elemanlarımız öyle iyi çalıştılar ki ki önce parmağa bir el, sonra kol, sonra da vücut yaptılar. Adam taburcu olunca o kadar verimli bir işçi oldu ki onun yüzünden 5 işçi işsiz kaldı.

Amerikalı söz alır:

*Bana ise geçen gün bir saç getirdiler. Adam nükleer reaktörün

içinde kalmış. Sadece saçı vardı. Oldukça iyi bir çalışma ile önce saça bir baş sonra vücut vs. yaptık. Adam taburcu olduğunda o kadar verimli olduki onun yüzünden 20 kişi işsiz kaldı.

Türk söz alır:

*Geçen yolda gidiyordum. Bir osuruk kokusu aldım. Hemen osuruğu bir çantaya doldurdum. Laboratuara gidip o osuruğa uygun bir göt deliği yaptık. Sonra deliğe uygun bir göt yaptık. En sonunda göte> uygun bir vücut yaptık. Ortaya bir adam çıktı. Adamın adı Tayip'ti. O kadar verimli oldu ki bütün ülke şimdi onun yüzünden işsiz!!! cyclops What a Face
blackmania
yönetici
yönetici
blackmania

MesajKonu: Geri: Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L   Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 5:05 am

b3 tane kaplumbağa varmış bunlar göçmen miş bunlar bürgun giderken suları bitmiş konuşmuşlar ve 2 kaplumabapğa gitmiş dieri olduu yerde kalmış 4o yl sonra varmışlar denize bakmışlar kova yok bibirisi gitmiş kova almaya ama demişki bn gelmeden su içmiyeceksin o kaplumbağa gitmiş aradan 60 yıl geçmiş suyun ordaki kaplumbağa demişki gelmicek bu bn su içiyim suyu içerken dier kaplumbağa çalılıklardan çıkıp demişki ama böyle yaparsan hiç gitmem haberin olsun...Very Happy
ceren
onurlu üye
onurlu üye
ceren

MesajKonu: Geri: Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L   Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 5:30 am

ben bişey anlamadım yaa No
mEtAllİq sHeY+An xD
admin
admin
mEtAllİq sHeY+An xD

MesajKonu: Geri: Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L   Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 5:33 am

hehe bn bu fıqrayı biliodm Very Happy
mEtAllİq sHeY+An xD
admin
admin
mEtAllİq sHeY+An xD

MesajKonu: Geri: Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L   Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 5:36 am

ous ii anatamamş ama Very Happy:D
ewre
moderatör
moderatör
ewre

MesajKonu: Geri: Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L   Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 7:15 am

bomba gibi fıkra yha zuhaaaaaaaaa Very Happy ous benm kuzenm yha ondan ii anlatmış
blackmania
yönetici
yönetici
blackmania

MesajKonu: Geri: Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L   Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 7:51 am

anlatırım anlatamam size ne:Very Happy
mEtAllİq sHeY+An xD
admin
admin
mEtAllİq sHeY+An xD

MesajKonu: Geri: Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L   Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 8:12 am

ii anatsadn anarlarlrdı en azndn Very Happy:D
blackmania
yönetici
yönetici
blackmania

MesajKonu: Geri: Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L   Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 8:13 am

aklıma oöle geldi
mEtAllİq sHeY+An xD
admin
admin
mEtAllİq sHeY+An xD

MesajKonu: Geri: Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L   Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 8:15 am

tmm cnm bişe demedm Exclamation

Fıkr@L@r £n İyiL£ri S£ç B£Ğ£n @L
1 sayfadaki 1 sayfası